16 červen 2015

E K O Farma Rohoznice nabízí školním jídelnám čerstvou zeleninu "s rodokmenem"

E K O Farma Rohoznice zaváží čerstvou farmářskou zeleninu a ovoce do jídelen mateřských a základních škol v regionech Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Slatiňany, Přelouč, Lázně Bohdaneč a Praha – Černý Most.

Vzhledem k výborné poloze asi 5 km od sjezdu z D11 u Dobřenic může každý den zásobovat školy v Praze na Černém Moste.

E K O Farma Rohoznice nabízí kvalitní farmářskou zeleninu a ovoce „s rodokmenem“ maximálně do 48 hodin od sklizně. „Sami pěstujeme především různé listové saláty a bylinky. Abychom zajistili široký sortiment, spolupracujeme s okolními lokálními farmáři, ale také s velkými výrobci, jako Hanka Mochov, Bramko Semice, Beskyd Fričovice a dalšími. Naše nabídky vždy odráží sezónu a aktuálně zralé plodiny“, říká Stanislav Fandel z E K O Farmy Rohoznice.

Státním školám nabízí farma platbu na fakturu se 14denní splatností. Soukromé subjekty musí platit v hotovosti.  

  

E K O Farma Rohoznice

Stanislav Fandel

Rohoznice u Lázní Bohdaneč

Telefon:  777 826 975

E-mail: stafaann@centrum.cz 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací