08 únor 2018

Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců

Autor: Skutečně zdravá škola

2.2. 2018 proběhlo na ZŠ Přemyslovců v Lounech první ze série školení nepedagogických pracovníků se zaměřením na výchovu ke zdravému životnímu stylu.

Účast zástupců sedmi škol a školek potvrdila zájem a ochotu kuchařek se profesně dovzdělávat a proto i další témata, která budou prakticky vyzkoušena  na navazujících školeních, vycházejí z jejich přání a požadavků. Úspěšné celodenní školení završila závěrečná degustace pokrmů, na kterou byli pozváni ředitelé škol.

Děkujeme paní ing.Haně  Hlouchové z MŠ Fügnerova za skvělou organizaci a ing. Tomášovi Kočí z MAP Louny za možnost tato školení uspořádat.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací