06 červen 2016

Celodenní praktický seminář pro kuchařky Základní školy a Mateřské školy T. G. Masaryka Drásov

Autor: Skutečně zdravá škola

V sobotu 14. května 2016 se kuchařky ze Základní školy, včetně paní ředitelky ZŠ a vedoucí učitelky MŠ zúčastnily praktického semináře v rámci programu „Skutečně zdravá škola“.

Celou praktickou ukázku vedla lektorka a regionální koordinátorka pro Jihomoravský kraj Mgr. Andrea Hrušková.

V průběhu dne jsme se seznámily s množstvím nových surovin, vhodných pro použití ve zdravých pokrmech. Následně jsme si několik nových zdravých pokrmů připravili, např. mrkvové karbanátky s tofu nebo jáhelný nákyp s jablky, rozinkami a slunečnicovými semínky.

Na základě nově získaných zkušeností, informací a postupů z praktického semináře „Skutečně zdravé škola“ bude naše školní kuchyně připravovat a postupně zařazovat na jídelní lístek nové receptury zdravé výživy.

Marie Tinková, vedoucí školního stravování

ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Drásov

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací