07 březen 2018

Blogerem měsíce února je Školička Kamarád Nové Veselí

Autor: Skutečně zdravá škola

Nejaktivnějším blogerem v únoru byla naprosto přesvědčivě Školička Kamarád Nové Veselí.

Pedagogové ze Školičky Kamarád byli v únoru opravdu pilní, na svůj blog přidali celkem 12 článků! Například psali o tom, jak oslavili Masopust, jak pekli chlebánky, jak zavítali do pekárny či jak si děti vyráběly máslo

Skvělá práce, děkujeme. Za příkladnou práci do školky míří balíček bio dobrot od našeho partnera Biopekárny Zemanka

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací