07 březen 2018

Blogerem měsíce února je Školička Kamarád Nové Veselí

Autor: Skutečně zdravá škola

Nejaktivnějším blogerem v únoru byla naprosto přesvědčivě Školička Kamarád Nové Veselí.

Pedagogové ze Školičky Kamarád byli v únoru opravdu pilní, na svůj blog přidali celkem 12 článků! Například psali o tom, jak oslavili Masopust, jak pekli chlebánky, jak zavítali do pekárny či jak si děti vyráběly máslo

Skvělá práce, děkujeme. Za příkladnou práci do školky míří balíček bio dobrot od našeho partnera Biopekárny Zemanka