04 prosinec 2017

Blogerem měsíce listopadu vyhlašujeme Mateřskou školu Vídeň

Autor: Skutečně zdravá škola

Blogerem měsíce listopadu se stává Mateřská škola Vídeň, která sídlí kousek od Velkého Meziříčí na Vysočině.

V listopadu byly školy opět velmi pilné v informování o svých činnostech v programu Skutečně zdravá škola, na svoje blogy přidaly neuvěřitelných téměř 70 příspěvků. Děkujem všem školám, velmi aktivní byly mimo jiné Základní škola Waldorfská Pardubice, Základní škola Ladova Litoměřice, Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, Školička Kamarád Nové Veselí a mnohé další.  Děláte všichni skvělou práci.

Jako vítěze jsme tentokrát vybrali Mateřskou školu Vídeň, zajímavých příspěvků měla opravdu hodně, podívejte se sami: http://www.skutecnezdravaskola.cz/registrovane-skoly/materska-skola-viden-prispevkova-organizace/blog

Odměnou pro vítěze je kniha Nová biokuchařka od Hanky Zemanové, posíláme poštou. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací