30 březen 2018

Blogerem měsíce března se stala ZŠ a MŠ Malšice za jedinečný příspěvek

Autor: Skutečně zdravá škola

Jako blogera měsíce března jsme vybrali Základní a mateřskou školu Malšice za jejich velmi inspirativní příspěvek.

Ve svém příspvěvku Co obnáší práce kuchařek aneb sestavování jídelníčku dětmi předsvila škola skvělou spolupráci mezi vedoucí školní jídelny, učiteli a žáky. Doporučujeme všem příspěvek přečíst a inspirovat se. 

ZŠ a MŠ Malšice gratulujeme a posíláme dárek od našeho partnera, skutečně zdravého dodavatele, společnosti Country Life

Děkujeme a gratulujeme také všem ostatním školám a školkám, které v březnu plnily své školní blogy, všechny příspěvky jsou opravdu inspirující. Do blogování se v březnu zapojilo celkem 15 škol, které vydaly 40 článků! Nejpilnější byly ZŠ Ladova Litoměřice a Školička Kamarád z Nového Veselí. Jen tak dále. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací