07 říjen 2017

Zajímavá nabídka vzdělávacích seminářů pro zahradní pedagogiku

Autor: Skutečně zdravá škola

Ekocentrum Chaloupky a brněnská Lipka pro vás na nadcházející školní rok připravily bohatou nabídku seminářů a kurzů, které se týkají zahradní pedagogiky.

Nabídku všech seminářů ve formátu pdf najdete zde.

Nabídku aktuálních podzimních seminářů najdete zde

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací