26 říjen 2017

Video: Co dělají Skutečně zdravé školy

Autor: Skutečně zdravá škola

Zveřejnili jsme video "Co dělají Skutečně zdravé školy". Využijte jako ukázku pro rodiče nebo zřizovatele škol. A klidně sdílejte na sociálních sítích a vašich školních web stránkách.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací