06 listopad 2017

V Základní škole Tyršova Kuřim mají interaktivní plakát programu Skutečně zdravá škola

Autor: Skutečně zdravá škola

Ve spolupráci s grafikem Skutečně zdravé školy jsme pro jídelnu Základní školy Tyršova Kuřim vyrobili obrovský plakát o programu Skutečně zdravá jídelna.

Žáci nyní nejen vidí, že škola je zapojena do programu, ale mohou plakát aktivně využívat na sdílení aktualit o aktivitách v programu. Na desku je možné nalepovat obrázky či fotky. Akční tým může plakát využívat k informování o tom, jak daleko je škola v plnění kritérií programu.

Pokud máte zájem o obdobný plakát do vaší jídelny, napište na tom@skutecnezdravaskola.cz. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací