31 leden 2018

Tip na ekologický úklid ve školách

Autor: Skutečně zdravá škola

Citronový gel na vodní kámen vám pomůže se zbavit vodního kamene a minerálních usazenin.

Na nevzhledné usazeniny na keramice, vodovodních bateriích, v toaletě či ve sprchách nemusíte používat agresivní konvenční prostředky. Základem Citronového gelového čističe YELLOW & BLUE je kyselina citronová, která rozpouští vodní kámen a minerální usazeniny. S tímto účinným a přitom k přírodě šetrným produktem navíc vrátíte lesk i obtížně přístupným místům, odkud jiné čističe stečou. Citronový gel lze použít i na ruční mytí sklenic. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

Kompletní manuál pro ekologický úklid ve školách s prostředky YELLOW & BLUE, který zpracovaly hygienistky ze společnosti Soukromý hygienik podle platné legislativy, si můžete stáhnout na: Ekologický úklid ve školách - Manuál výrobků společnosti TIERRA VERDE.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací