31 srpen 2017

Startuje "Učíme se venku" jako otevřený společný projekt

Autor: Skutečně zdravá škola

Projekt spojuje učitele, rodiče i odborníky. Podporuje hru a učení venku jako předpoklad zdravého rozvoje dětí. Chce, aby se učení venku stalo běžnou součástí výuky v našich školách a zažívalo ho každé dítě.

Učíme se venku najdete na www.ucimesevenku.cz

Poznejte 7 dobrých důvodů, PROČ se učit s dětmi venku. - Inspirujte se, CO a JAK lze učit venku v různých předmětech. - Seznamte se s učiteli a řediteli, kteří venku učí.

Přidejte se! Zapojte se mezi spolupracující organizace. Šiřte stránky mezi učitele, přátele a kolegy. Pošlete nám vaše semináře k tématu do kalendáře akcí. Sdílejte aktivity, které se vám při učení dětí venku osvědčili. Zkrátka pomozte nám, aby se každé dítě učilo a hrálo si v podnětném prostředí venku.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací