31 srpen 2017

Startuje "Učíme se venku" jako otevřený společný projekt

Autor: Skutečně zdravá škola

Projekt spojuje učitele, rodiče i odborníky. Podporuje hru a učení venku jako předpoklad zdravého rozvoje dětí. Chce, aby se učení venku stalo běžnou součástí výuky v našich školách a zažívalo ho každé dítě.

Učíme se venku najdete na www.ucimesevenku.cz

Poznejte 7 dobrých důvodů, PROČ se učit s dětmi venku. - Inspirujte se, CO a JAK lze učit venku v různých předmětech. - Seznamte se s učiteli a řediteli, kteří venku učí.

Přidejte se! Zapojte se mezi spolupracující organizace. Šiřte stránky mezi učitele, přátele a kolegy. Pošlete nám vaše semináře k tématu do kalendáře akcí. Sdílejte aktivity, které se vám při učení dětí venku osvědčili. Zkrátka pomozte nám, aby se každé dítě učilo a hrálo si v podnětném prostředí venku.