07 říjen 2017

Příklad dobré praxe plnění programu Skutečně zdravá škola ze školy Jakubčovice

Autor: Skutečně zdravá škola

Přinášíme vám skvělý příklad, jak informovat rodiče o plnění programu Skutečně zdravá škola.

Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou je zapojena do programu Skutečně zdravá škola teprve od konce srpna 2017. Již ale stihli udělat spoustu práce, zejména v oblasti zapojení rodičů a dalších klíčových osob do plnění kritérií programu.

Na školním webu informují o zapojení do projektu: