07 říjen 2017

Příklad dobré praxe plnění programu Skutečně zdravá škola ze školy Jakubčovice

Autor: Skutečně zdravá škola

Přinášíme vám skvělý příklad, jak informovat rodiče o plnění programu Skutečně zdravá škola.

Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou je zapojena do programu Skutečně zdravá škola teprve od konce srpna 2017. Již ale stihli udělat spoustu práce, zejména v oblasti zapojení rodičů a dalších klíčových osob do plnění kritérií programu.

Na školním webu informují o zapojení do projektu:

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací