31 říjen 2017

Jak v 15. Základní škole Plzeň informují o svých lokálních dodavatelích

Autor: Skutečně zdravá škola

15. Základní škola Plzeň již splnila stříbrná kritéria programu Skutečně zdravá škola. Podívejte se na fotky, jak ve škole informují strávníky a rodiče o svých dodavatelích surovin do školní kuchyně.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací