• 21 září 2017

  Zahrada, která učí

  Autor: ZŠ a MŠ Koloděje

  ZAHRADA, KTERÁ UČÍ

  celý článek
 • 20 září 2017

  Rozjezd v naší jídelně

  Autor: ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

  Začal nový školní rok a s ním i další novinky ve stravování našich dětí. Po semináři, které naše kuchařky absolvovaly u Zdeničky Kollarikové na téma zdravých svačin, jsme zahájili poprvé jejich přípravu. V září svačinky odebírá 80 dětí i pedagogů a zatím hlásí velkou spokojenost. V každé svačině je zelenina, ovoce. Děti vyzkoušely celerovou, mrkvovou i řepovou pomazánku. Využíváme sezonní...

  celý článek
 • 20 září 2017

  Pozvánka na seminář Chov zvířat ve škole i za školou

  Autor: Skutečně zdravá škola

  Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno zve na ojedinělý seminář CHOV ZVÍŘAT VE ŠKOLE I ZA ŠKOLOU, na jehož přípravě se podílela skupina fundovaných pedagogů-chovatelů.

  celý článek
 • 20 září 2017

  Berušky na výletě v rodinné farmě Krhanice Mikoláš

  Autor: Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace

  Berušky se v rámci projektu SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA vypravily autobusem do nedaleké rodinné farmy, kde se za doprovodu paní učitelek a vyprávění milého průvodce seznámily s životem na farmě, se vznikem mléka, dříve než si ho s maminkou zakoupí v obchodu a se zvířátky, které na farmě pěstují.

  celý článek
 • 19 září 2017

  Zdravé mlsání

  Autor: Základní škola Ladova Litoměřice

  Kačka Novotná a její kuchtíci

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací