• 27 duben 2017

Sázíme se seniory

Autor: Základní škola Dubá - příspěvková organizace

Společná aktivita dětí a seniorů proběhne na naší škole 27.4. 2017. Společně zasadí bylinky, jarní sadbu i kytičky. Moc se těšíme!

• 27 březen 2017

Školní stravování jinak? Jde to?

Autor: Skutečně zdravá škola

Studenti, rodiče, učitelé jste nespokojeni se školním stravováním? Přijďte se inspirovat 1. 4. 2017 do DK Střelnice v Rumburku, kde se koná 2. ročník festivalu Pro zdraví.

• 26 březen 2017

Jarní zahradní slavnost

Autor: Lesní mateřská školka Žijem lesem

Neformální setkání pro rodiče, prarodiče, tetičky, strýčky a hlavně děti.

• 24 březen 2017

Ovocíčko, ovoce!

Autor: Základní škola Ladova Litoměřice

Mgr. Eva Svobodová a její 5.C

• 23 březen 2017

Výprava za zvířátky

Autor: Mateřská škola "Beruška"

V pátek 17.3.2017 se děti z oddělení Kuřátek vydaly na výpravu za zvířátky.