• 17 duben 2019

Důležitá je spolupráce

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Včera jsme si užili super odpoledne, maminky, tatínkové, babičky a tety nám pomáhali uklidit a oživit zahrádku. Plelo se, natíralo, zametalo a při tom jedlo, pilo a hodně jsme se smáli, bylo to prostě fajn.

• 17 duben 2019

Putování za velikonočním zajíčkem

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

V rámci putování za velikonočním zajíčkem jsme si procvičili enviromentální výchovu.

• 16 duben 2019

Tématické vaření rodičů s dětmi

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Pozvánka na tématické vaření rodičů s dětmi, tentokrát na téma "Bylinky v kuchyni". Zájemci se rozdělí do čtyř skupin a budou společně vařit a péct z regionálních a sezónních surovin, třeba záviny s jedlými květy, opečené brambory s bylinkovým dipem, velikonoční nádivku s kopřivami nebo salát z bulguru a bylinek.

• 12 duben 2019

"Jarování"

Autor: Mateřská škola "Beruška"

Smyslové poznávání jara - "Pokoj paní Láryfáry".

• 12 duben 2019

Už víme, odkud jsou sladkovodní ryby- MŠ Ořechov

Autor: Mateřská škola Ořechov, příspěvková organizace

Jarní výlov rybníka viděly děti z ořechovské školky. Nechyběl ani odborný výklad od pana rybáře, který děti seznámil s druhy chovanými v našich vodách.