• 17 červenec 2017

  Odpoledne s tatínky

  Autor: Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

  Připravili jsme akci pro rodiče s dětmi na školní zahradě, tématicky specifikované „Odpoledne s tatínky“. Jelikož nám počasí nepřálo a termín jsme museli odkládat, akce se konala na „Den dětí“.

  celý článek
 • 30 červen 2017

  Vaření deváťáků aneb co navíc jim můžeme ještě předat?

  Autor: Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

  Našim odcházejícím deváťákům jsme nabídli možnost naučit je nějaké základní kuchyňské postupy a recepty, které se jim mohou hodit nejen na internátech či privátním bydlení, ale v životě vůbec.

  celý článek
 • 30 červen 2017

  Cena za soutěž "Týden s prarodiči"

  Autor: Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

  Za jarní akci "Týden s prarodiči na školní zahradě", která se konala 11. 5. 2017, jsme získali pěknou výhru. Dvojdomek pro včelky samotářky od partnera Skutečně zdravé školy Zelená Domácnost.com.  Dvojdomek jsme spolu s dětmi umístili do prostoru GEOKOUTKU na školní zahradě. Nyní  již čeká na osídlení prvních včelích nájemnic.  Ocenění nás velmi potěšilo...

  celý článek
 • 29 červen 2017

  Pečení chleba ve 4. třídě

  Autor: Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

  Zážitkový program Od zrna k chlebu skončil pečením chleba - jako každý rok ve 4. třídě... V následujícím povídání si přečtěte, co všechno museli letošní čtvrťáci podniknout, aby se k tomu vytouženému chlebu opravdu dostali...:)

  celý článek
 • 29 červen 2017

  Co si kdo zaseje, to si také sklidí...

  Autor: Mateřská škola Děvčátka MOMO Slatiňany

  Na jaře se rodiče zapojili do úpravy školkové zahrádky, a tak mohou děti sklízet nejen takovouto krásnou cuketu... Schválně, co z ní teta kuchařka asi vykouzlí? A to raději šeptám, že jsme sklízeli již jahody a lesní jahody a už se těšíme na dozrávající rajčátka a další cukety.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací