• 14 červen 2019

  Planting for summer

  Autor: Lipa mateřská škola

  We planted seeds in our school garden

  celý článek
 • 13 červen 2019

  Slavnostní oběd pro deváťáky

  Autor: ZŠ a MŠ Malšice

  Všichni deváťáci zažívají své poslední dny na základní škole. U nás v Malšicích jim tyto dny chceme zpestřit i ve školní jídelně. Minulý rok jsme měli SLAVNOSTNÍ OBĚD PRO 9. TŘÍDU jako premiéru, ze které jsme se rozhodli udělat tradici.  Deváťáci mají možnost si vybrat oběd podle svých představ. Letošní ročník si vybral tortillu plněnou kuřecím masem a čerstvou zeleninou, hranolky a domácí...

  celý článek
 • 13 červen 2019

  Návštěva ekofarmy Skřivánek Branná

  Autor: Základní škola a Mateřská škola Nemile, příspěvková organizace

  Kde se bere mléko? Co všechno obnáší práce na farmě? A jak se to všechno dělá šetrně, ekologicky, s láskou a úctou k přírodě? To jsme se vypravili poznat na Ekofarmu Skřivánek v malebné horské vesničce Branná.

  celý článek
 • 12 červen 2019

  Zdravá rodina - workshop pro děti a pro rodiče

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Zdravá rodina -prostor pro sdílení radosti z dobrého jídla a milé společnosti. V rámci akce https://www.festivalrodiny.cz/.

  celý článek
 • 12 červen 2019

  České školky a školy se letos podruhé připojily ke kampani Měsíc školních zahrad

  Autor: Skutečně zdravá škola

  Desítky škol a školek oslavily v květnu Měsíc školních zahrad – 2. ročník mezinárodní kampaně v České republice. Sázení, pěstování, ale i tvoření z přírodnin, učení venku, odpočívání, nebo pořádání společných akcí pro rodiče. Po celý květen bylo na školních zahradách, dvorcích a hřištích v České republice živo.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací